Skip Navigation Links

Obecné standardy – Projekt „Slivenec“

Obecně:

Jedná se o nadzemní nepodsklepené objekty o dvou podlažích (přízemí a 1.patro) s plochými střechami a garáží, které jsou připojeny na telefon, elektřinu, vodu a kanalizaci a plyn. Všechny přípojky (kromě kanalizační a vodovodní - šachty) jsou vyvedeny do kiosků pro osazení měřidel. Kiosky a šachty jsou umístěny před objektem.

Vodorovné konstrukce:

Monolitické s omítkou

Svislé konstrukce:

Zdivo Porotherm, obvodové zdivo ze vnějšku zateplené a omítnuté. Příčky opět Porotherm s omítkou. Všechny obvodové stěny budou opatřeny kontaktním zateplovacím systémem s tepelnou izolací tl. 80 mm.

Schodiště:

Monolitické s stupnicemi obloženými bambusem.

Střecha:

Plochá střecha, povrch kačírek, izolace.

Výplně otvorů:

Dřevěná euro okna, parapety dle barevného řešení domů (kromě místností s konvertory). Vnitřní dveře plné bílé neprofilované, obložková zárubeň. Vstupní dveře plné s bezpečnostním kováním. Garážová vrata výklopná, manuálně ovládaná, barva dle barevného řešení domů.

Úpravy povrchů:

Podlahy - V koupelnách, technické místnosti a na WC keramické dlažby Color Two, výrobce Lasselberger, jinak bambusové palubky.

Zdi: - V koupelnách a na WC keramické obklady Color Two, výrobce Lasselberger a bílé malby, v ostatních místnostech pouze malby bílé.

Topení:

Plynový kotel se zásobníkem, otopná tělesa desková (barva bílá), konvektorová v obývacích pokojích, trubková (žebříčková) v koupelnách.

Zařizovací předměty:

Sprchy, Vany, závěsné záchodové mísy se splachovacím tlačítkem, umyvadla, umývátka, sprchová vanička vše barva bílá.

Baterie pákové směšovací – povrchová úprava chrom.

Slaboproud:

Kabelové rozvody pro rádio+televize+satelit, telefon – zásuvka v každé obytné místnosti. Domovní zvonek.

Silnoproud:

Silnoproudé rozvody a rozvody pro osvětleni, vypínače, zásuvky, barva bílá. Rozvody pro vnější osvětlení (na fasádě nebo pod stropem u vstupu). Zásuvky na fasádě a v koupelnách s proudovou ochranou.

Ostatní rozvody:

Vodovodní, kanalizační a plynovodní rozvody. Vodovodní ventil na fasádě.

Kuchyňská linka se nedodává – pouze příprava pro napojení. Dřez, směšovací baterie atd. nejsou součástí dodávky.

Vnější objekty:

Pozemek osetý travním semenem, zámková dlažba u vjezdu do garáže (štěrk okolo domu), oplocení se vstupem – pletivo se šedou PVC úpravou.

Standart je pouze informativní a obecný, může se měnit dle typu domku.